Usługi porządkowe

Nasi wykwalifikowani pracownicy potrafią sobie poradzić z każdym rodzajem zabrudzenia. Przywrócą ład, porządek i czystość w każdym domu, biurze. W ramach usługi proponujemy sprzątanie wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. W sezonie zimowym klientom proponujemy odśnieżanie terenu, w okresie jesiennym usuwanie opadających liści, a w lecie zajmiemy się okiełznaniem wzrastających roślin, doglądaniem kwiatów, korekcją krzewów, czy regularnym przycinaniem trawy.

Sprzątając mieszkania, biura zawsze korzystamy z nowoczesnego sprzętu czyszczącego oraz środków czystości renomowanych marek, które gwarantują najwyższą jakość. Dobieramy środki czystości do rodzaju wyposażenia zapewniając czyszczonej powierzchni nie tylko pożądany wygląd, ale także zabezpieczenie przed starzeniem się i zniszczeniem.

Dbając o schludny wygląd Państwa przestrzeni skupiamy się przede wszystkim na detalach. Diabeł tkwi w szczegółach głosi przysłowie. W szczególności jest ono trafne w odniesieniu do czystości pomieszczeń, drobnych przedmiotów, miej eksponowanych miejsc czy wyposażenia. Korzystając z naszych usług będą mieć Państwo pewność, że nic Was nie zaskoczy w eksploatacji pomieszczenia, że ogólne wrażenie będzie równie miłe jak to szczegółowe.

Oddział Katowice

Gallusa 11, 40-594 Katowice,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89