Transport pianin i fortepianów

Transport pianina

Transport pianin i fortepianów, na Śląsku przewieźliśmy statystycznie największą ilość dzięki kilkunastoletniej obecności na rynku oraz stałej współpracy z:

  • Filharmonią Śląską i Akademią Muzyczną,
  • Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia,
  • Zarządem Głównym Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr.

Instrumenty muzyczne – a w szczególności słusznego ciężaru pianina i fortepiany powinny być transportowane z zachowaniem wyjątkowych środków ostrożności. Jako gabaryty wrażliwe na wstrząsy oraz uszkodzenia.

Jesteśmy na to przygotowani nie tylko sprzętowo i logistycznie. Mamy także niezbędne doświadczenie, które pozwala na bezpieczny transport pianin Katowice wyposażenia estrad, ale również bezkolizyjne przemieszczanie instrumentów dla klientów indywidualnych do użytku domowego.

Przeprowadzki, transport pianin oraz przeprowadzki fortepianów bowiem, wbrew pozorom, nie dotyczą tylko i wyłącznie instytucji. Stała współpraca z Filharmonią i Operą oraz Akademią czy pozostałymi szkołami muzycznymi, to dla nas niewątpliwie nobilitacja. Jednakże częstymi klientami są również osoby prywatne, które darzą swoje instrumenty szczególnym sentymentem.

Zrozumienie specyfiki przewozu, transportu pianin to gotowość traktowania przedmiotu w sposób wyjątkowy. Nasza kadra dzięki godzinom konsultacji z klientami doskonale orientuje się w temacie. Według statystyk przewieźliśmy bowiem najwięcej fortepianów na Śląsku.

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie