Transport maszyn

Certyfikowany specjalista w zakresie transportu pionowego i poziomego linii produkcyjnych (maszyny i urządzenia do 100 ton). Sprawne i niejednokrotnie zakrojone na szeroką skalę akcje specjalistyczne doskonale ilustrują doświadczenie i kompetencje naszej kadry. Dzięki gwarancji fachowego zespołu, bogato wyposażonej bazie sprzętowej oraz szerokiemu wachlarzowi świadczonych usług potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.
Sprawdź nas w foto galeriach…

Relokacji ciężkich, precyzyjnych bądź kosztownych maszyn możemy się z pełną odpowiedzialnością podjąć z przynajmniej kilku powodów. Mamy adekwatny do tego typu prac sprzęt, odpowiednio przeszkolonych pracowników i niezbędne doświadczenia. Rozumiejąc specyfikę takich prac jesteśmy w stanie zaplanować transport ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i sprawności działań. Oto szczegóły naszej oferty.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe relokacje maszyn ciężkich, o znacznych gabarytach, ale także maszyn, urządzeń precyzyjnych, a więc podatnych na uszkodzenia. Każde zlecenie traktujemy w sposób szczególny. Bardzo drobiazgowo planujemy poszczególne etapy. Równie wnikliwie poznajemy specyfikę danego urządzenia i do niej dopasowujemy sposób, czas relokacji.

Kilkunastoletnie doświadczenie, odpowiednio dobrany zespół oraz wysokie ubezpieczenia gwarantują naszym klientom bezpieczeństwo. Specyfika relokacji maszyn sprawia, że każdorazowo sposób działania dostosowujemy do charakteru zlecenia, miejsca i czasu w jakim ma się odbywać transport. Najmniejszy detal poddajemy wnikliwej analizie i sprawdzeniu.

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie