Relokacje cennych rzeczy

Dzieła sztuki, antyki, elementy scenografii to zdecydowanie najbardziej wymagające z pośród wszystkich rodzajów przeprowadzek. Firma musi spełnić niejednokrotnie szereg wymogów formalnych, prawnych, by móc podjąć się tego zadania. Odpowiedzialność ciążąca jest jedną z największych, dlatego tylko profesjonalne, wyspecjalizowane firmy mają zaszczyt przeprowadzać takie relokacje. Z dumą możemy stwierdzić, że należymy do grona ścisłych liderów.

Fachowością, świetnymi referencjami, doświadczeniem, sprzętem, oraz planem transportu uwzględniającym najdrobniejsze detale przekonywaliśmy naszych klientów do naszej oferty. Nie zawiedliśmy zaufania jakim nas obdarzono. Mamy na koncie znaczną ilość – biorąc pod uwagę rzadkość tego typu usług – tych prestiżowych relokacji. Można z całą odpowiedzialnością i bez przesady powiedzieć, że firma, która ma na swoim koncie relokacje antyków, dzieł sztuki czy scenografii nie pozostawia cienia wątpliwości w kwestii profesjonalizmu.

Możemy pochwalić się udaną współpracą z wieloma instytucjami kultury. Będąc absolutnym liderem w GOP czujemy się tym bardziej zobowiązani do wyznaczania poziomu jakości i standardów.

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie