Przeprowadzki Żory

Szanowny Kliencie,

Żory to następne miejsce, w którym można nas spotkać. Jeśli pragniesz przeprowadzisz się do tego historycznego miasta – sięgnij po telefon, napisz lub złóż nam wizytę w biurze. Nasi konsultanci z wielką chęcią pomogą Ci najlepiej, jak się da. Obopólna satysfakcja z usługi, która wynika dzięki praktyce i doświadczeniu, nastawieniu na efekty oraz życzliwej relacji to coś, o czym jesteśmy w stanie Ci zaświadczyć. Skontaktuj się z nami – żadne pożary nie są nam straszne!

Pani Aneta:

„Moja siostrzenica straciła niespodziewanie ówczesne miejsce zamieszkania. Potrzebowała sprawnej i fachowej firmy, która pomoże jej przenieść rzeczy bez zbędnej zwłoki. Taki też okazał się Wujek Marek. Dodatkowo zapłaciła za wszystko grosze!”

Pani Małgosia:

„Tym razem z drugiej strony: opuszczałam rodzinne Żory, a zważywszy na to, że nikt nie mógł mi pomóc w przewożeniu rzeczy, znalazłam w Internecie Wujka Marka. Świetni ludzie! Nie dość, że profesjonalnie podeszli do sprawy, to jeszcze sprawili, że uśmiech przez cały czas nie schodził mi z twarzy.”

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie