Przeprowadzki Rybnik

Szanowny Kliencie,

Rybnik to kolejny obszar naszego działania. To najbardziej rozwinięte miasto w tej części Górnego Śląska, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć! Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług – zadzwoń, napisz maila, a najlepiej odwiedź nas osobiście. Jesteśmy do Twojej całkowitej dyspozycji – zależy nam na nawiązaniu owocnej współpracy, która oparta będzie na wieloletnim doświadczeniu, sprawnym działaniu i niesamowitej atmosferze. Zaufaj nam już dziś, a przekonasz się, że Rybnik słynie nie tylko z rybactwa, ale także świetnie zorganizowanych przeprowadzek!

Opinie naszych klientów z miasta Rybnik:

Pani Iwona:

„Przeprowadzałam się z Rudyłtów do Rybnika. To była wyprowadzka z rodzinnego domu na swoje mieszkanie, więc miałam naprawdę dużo rzeczy… Na szczęście, ekipa Wujka Marka stanęła na wysokości zadania i zrozumiała, co oznacza przeprowadzka w wydaniu kobiety!”

Pan Leszek:

„Przeprowadzałem się do Rybnika srogą zimą: drogi były zaśnieżone, mnóstwo korków, przez transport był utrudniony. Nie dla pracowników Wujka Marka! Nie spodziewałem się, że mimo takich warunków atmosferycznych przeprowadzka przebiegnie szybko i bezproblemowo. Jeszcze raz wielkie dzięki!”

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie