Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzka – łatwiej powiedzieć niż zrobić? Niekoniecznie. Rzetelny lider wysokiej jakości kompleksowych Usług Transportowych w kraju i zagranicą chętnie Ci pomoże. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam bowiem świadczyć całodobowo fachowe usługi w pełnym zakresie – Relokacje na terenie Śląska i Zagłębia, miast ościennych GOP-u oraz całego kraju i Unii. Akcje Interwencyjne 24h – 7dni w tygodniu z najszybszym w branży czasem reakcji.
A zatem „komu w drogę, temu Wujek Marek”…

Przeprowadzki prywatne to pierwsza z naszych trzech specjalności. W tym ważnym momencie życia warto skorzystać z doświadczenia naszej firmy, które pozwala uniknąć wielu kłopotów, unieważnić wiele problemów. Przeniosą się Państwo do nowego miejsca zamieszkania w sposób przyjemny i bezstresowy. Oto szczegóły naszej oferty.

Samodzielna przeprowadzka może stanowić wyzwanie dla osób ambitnych i lubiących niespodzianki. Co oczywiste można ją przeprowadzić samemu. I zapewne prędzej czy później efekt zostanie osiągnięty. Z większym bądź mniejszym mozołem, z większymi bądź mniejszymi stratami. Z większą bądź mniejszą stratą czasu, paliwa, pieniędzy, sił, cierpliwości…

My jednak polecamy sposób prostszy, per saldo tańszy, szybszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Gdy Państwo będą z przyjemnością pić kawę zamiast rozmyślać nad wyzwaniami jakie rodzi przeprowadzka nasi specjaliści bezproblemowo zaplanują jej najdrobniejszy etap. Doskonale wiemy jak efektywnie, optymalnie zorganizować przeprowadzkę i przewieść w nienaruszonym stanie Państwa mienie.
Doświadczenie. Ono przede wszystkim przemawia za wyborem naszej firmy. Ponadto nasi klienci nie muszą się o nic martwić, całość działań jest po naszej stronie. Jesteśmy przygotowani sprzętowo, organizacyjnie do sprawnego przetransportowania dużych i małych mebli, antyków, sprzętów dużego i małego AGD, roślin czy wartościowych przedmiotów. Nasi pracownicy wiedzą jak zabezpieczyć dany przedmiot. W czasie transportu nie ulegnie on najmniejszemu zniszczeniu.

Działamy bardzo elastycznie i z uwzględnieniem potrzeb klienta. W szczególności czasowych. Dostosujemy się do Państwa harmonogramu i tak zaplanujemy całość przeprowadzki, by zaoszczędzić możliwie dużo czasu i energii.

Chcielibyśmy w szczególności podkreślić, że każdą przeprowadzkę traktujemy w sposób indywidualny. Jednym słowem będzie bezproblemowo, terminowo i bezpiecznie.

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie