Przeprowadzki firm i instytucji

COF – Centrum Obsługi Firm z każdego sektora dla klienta korporacyjnego, ale również średnich i małych przedsiębiorstw. Dotychczas zdobyte Certyfikaty Kompetencji Zawodowych oraz Licencje rekomendują wysoką jakość naszych usług. Specjaliści relokacji biur Wujek Marek gwarantują rzetelność, bezpieczeństwo oraz umiarkowane ceny, a najpoważniejsza polisa ubezpieczeniowa w branży czyni nas partnerem przewidywalnym, pewnym i odpowiedzialnym.
Czym możemy pochwalić się jeszcze? Najchętniej – długoletnią obecnością na rynku (21 lat) oraz przede wszystkim renomą i wiarygodnymi referencjami. Ty też nas polecisz…

Bogate doświadczenie w zakresie przeprowadzek firm i instytucji czyni nas partnerem przewidywalnym, odpowiedzialnym i pewnym. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Mamy profesjonalny sprzęt, wykwalifikowanych pracowników oraz niezbędne w tego typu zleceniach „know-how”. Rzetelność, terminowość to nasze kolejne wyróżniki. Oto szczegóły naszej oferty.

Bodaj najlepszą rekomendacją dla firmy, która oferuje przeprowadzki firm i instytucji jest portfolio jej dotychczasowych zleceń. Nasze obejmuje zarówno przedsiębiorstwa z sektora MSP, instytucje państwowe, organizacje samorządowe, pozarządowe oraz korporacje, które mają swoje oddziały na terenie regionu śląskiego. W ramach tych zleceń realizowaliśmy przeprowadzki o bardzo różnej specyfice, poziomie złożoności, ilości transportowanych sprzętów, przedmiotów oraz o bardzo różnym charakterze.

Transportowaliśmy przedmioty o szczególnej wartości – materialnej, historycznej czy kulturowej – sprzęt precyzyjny, a więc wymagający szczególnych środków ostrożności czy materiały wymagające szczególnych środków bezpieczeństwa.

Firmy, które nam zaufały przede wszystkim przed, w trakcie i po wykonaniu przeprowadzki doceniły świetną logistykę, a więc zaplanowanie w najmniejszym detalu prac, bardzo dobrą organizację, a więc wyeliminowanie przypadkowych, nieskoordynowanych działań. Zawsze działamy według i zgodnie z planem. Jesteśmy partnerem terminowym, przewidywalnym i solidnym. Nigdy nie działamy bez uprzedniej konsultacji działań z klientem.

Jednym słowem w naszej pracy nic Państwa nie zaskoczy – wszystko będzie się odbywać zgodnie z planem i o wyznaczonym czasie. Autentyczna perfekcja i sprawność działań może nie zaskoczy Państwa, bo jest po prostu zgodna ze złożoną obietnicą, ale na pewno ucieszy. Tego jesteśmy pewni.

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie