Opinie klientów prywatnych

Moim zdaniem, firma godna polecenia. FAKTY: punktualni do bólu, zorganizowani, dbający o sprzęt przeprowadzany, auto profesjonalne – pasy, burty itp, uprzejmi i co najważniejsze bez narzekań (a wnosili na 4 p bez windy). Cena/jakość 10/10 (w skali do 10). Jeszcze jedno – szefostwo dostępne przez kom i maila (szybka, rzeczowa komunikacja). Panowie DZIĘKI

–Tomasz

Nowoczesna Firma szczególnie godna polecenia. Bardzo zdolni. Zaskakują pozytywnie na każdym kroku. Przede wszystkim obsługą klienta oraz wachlarzem usług. Przez chwilę poczułam się jak w Szwajcarii. Niesamowite wrażenie. Dobrze wiedzieć, że nie wszyscy jeszcze wyemigrowali. I że na kimś tu jeszcze można polegać. Pozdrawiam.

–Małgorzata Odense

Jeden sukces renomy nie czyni, szereg spektakularnych realizacji z całą pewnością tak

–Bogusław Parasoll

Podobnie jak przedmówcy jestem na tak. Zabezpieczyli moje mienie na czas przechowania, a następnie przewieźli do swojej ogrzewanej hali. Plus utylizacja rzeczy zbędnych. Magazynowanie podczas remontu trwało siedem miesięcy. Zawsze stały dostęp do boksu. Zawsze kulturalna obsługa i stały dozór. A na koniec przeprowadzka z powrotem. Również bez zastrzeżeń. Słowem bezstresowe usługi kompleksowe na topowym poziomie. Polecam.

–Aleksandra Dębowe Tarasy

Przeprowadzka to zazwyczaj spory kłopot, a moja była specyficzna, bo daleko i z fortepianem oraz pianinem. Wszystko udało się jednak bez zająknięcia i bez tremy. Ekipa jak z folderu, żadna niespodzianka nie zaskoczyła ich na miejscu. Prima sort.

–Waldemar Warszawa/Chorzów

Tak jak mój poprzednik potwierdzam fachową relokację instrumentów z Firmą Przeprowadzki Wujek Marek. Działają jak z nut i do tego wysoka kultura osobista. Profesjonalnie, czyli z dużą znajomością tematu. Firma godna polecenia.

–Dagmara Bytom

Rekomenduję Przeprowadzki Wujek Marek odnośnie skomplikowanego transportu. Ostanie dwa przykłady z mojego zakładu pracy i domu prywatnego. Relokacja mikroskopu elektronowego na Uczelni oraz akcja dźwigowa trzydrzwiowego antyku przez okno na poddasze przedwojennej kamienicy. Wszystko bezbłędnie.

–Stanisław Kraków

Przeprowadzka bez uszkodzeń, ekipa bez problemu. Szybko, sprawnie i od ręki. Polecamy.

–Tymek i Laura Gliwice/K-ce

Na przestrzeni kilku lat przeprowadzek firmowych i prywatnych nie zawiodłem się ani przez moment. Nawet w Święto Pracy. Słowa złego zatem nie dam powiedzieć, tylko same superlatywy. Jeśli cenisz konkret, to naprawdę warto, bo to usługi z polecenia.

–Robert z Chorzowa

Fantastyczne przeprowadzki. Rewelacyjna brygada. Znakomita obsługa. Nikt by tego tak nie zrobił, tym bardziej, że dwie firmy zrezygnowały. Do trzech razy sztuka. Dziękujemy.

–Marysia i Szymon K-ce

Gdzie szukać dobrych marek? Wpisz Wujekmarek.pl. Nie boją się wyzwań, to się ceni.
Czego jeszcze można sobie życzyć? Jeśli fachowcy, to tylko i wyłącznie tacy jak oni. Szacunek.

–Sandra Ligota Park

Polecamy nowoczesne przeprowadzki Wujekmarek.pl, kompleksowe i wygodne, bo pod klucz. Można im zaufać, gdyż obyło się bez zniszczeń zarówno drogich mebli jak i nowych wnętrz. Zresztą mieliśmy gwarancję polisy, czyli bez stresu.

–Sara, Nowe Tysiąclecie

Dlaczego ewidentnie warto skorzystać z ich usług. Ponieważ poza super profesjonalizmem są niepowtarzalne. Powód? Podczas realizacji usługi w domu naszego kolegi z Redakcji, będącego w szpitalu, ekipa znalazła w szafie 45000 zł jego oszczędności. Kasa oczywiście wróciła do właściciela. Klasa.

–Redakcja Dziennika

Polecamy mocną brygadę. Siła i finezja. Przeprowadzki mają w małym palcu. Pomocni przy pakowaniu i demontażu. Bardzo elastyczni, ponieważ z niczym nie mają problemu. Nie poradzilibyśmy sobie bez ich pomocy. Firma super.

–Tadek i Danka Częstochowa

Rzeczywiście super przeprowadzki. Łóżko przez okno, bo za duże – nie ma problemu. Pianino – żaden kłopot. I wszystko bez jednej ryski. Kompleksowa ekipa załatwi każdą sprawę. Dawno nie widzieliśmy tak pomocnych i kulturalnych fachowców. Pozdrawiamy.

–Zosia i Darek Żywiec/K-ce

Usługi transportowe z polecenia. Biją na głowę konkurencję. Trzeba przyznać, że talentu im nie brakuje w tych trudnych czasach powodzi fachowców od wszystkiego, czyli do niczego. Na tle bylejakości, ich przeprowadzki wyróżniają się wzorowo nawet dla wymagającej polonistki. Ocena celująca.

–Jadwiga z Siemianowic

Z usługi przeprowadzki tej firmy korzystaliśmy z małżonką pierwszy raz. Jesteśmy pełni podziwu, bo to wyjątkowo solidna ekipa, a mamy skalę porównawczą. Takich fachowców się ceni, dlatego nie szukamy dalej i polecamy wszystkim. Dzięki.

–Ryszard z Katowic

Kawał dobrej roboty. Zamiana mieszkań m4 z trzeciego piętra na czwarte bez windy. Miła i robotna brygada. Szczerze polecamy.

–Szostakowie Chorzów/Katowice

Mieliśmy spory kłopot, bo prawie wszyscy nam odmówili. Nasza przeprowadzka odbywała się w święta, była duża i z rozkręcaniem komandorów. Ale dzięki dyżurowi Wujka Marka nie zostaliśmy na lodzie, gdyż można na nich liczyć nawet kiedy inni mają wolne. Totalnie extra.

–Alina i Adam Bytom

Świetna sprawa do przeprowadzki, idzie się dogadać ze wszystkim nawet w niedzielę. Zrobili wszystko jak należy. Plus worki i kartony. Oceniam na pięć z plusem.

–Judyta z Sosnowca

Przeprowadzkę mieszkania po ciotce za granicę zorganizowali mi tak fachowo jak firma niemiecka. Z tą tylko różnicą, że dwa razy taniej. Mobeltransport mają we krwi, a czas reakcji błyskawiczny. Zdecydowanie warto.

–Gertruda Dortmund

Doświadczenie przede wszystkim robi swoje. Pamiętam jeszcze dawno temu jak jeździli starym Jelczem. Jak przeprowadzka, to tylko sprawdzona firma transportowa Wujek Marek. Pozdrawiam, polecam i dziękuję.

–Zygmunt

Przeprowadzki ekspresowe Wujek Marek to usługi błyskawiczne. Szczególnie polecam, bo chłopaki idą jak burza.

–Stefan Cyklon

Wyrażam zdecydowane uznanie dla ekipy transportowej Wujka Marka za przeprowadzkę mojego biura rachunkowego w Gliwicach. I dziękuję za kompleksową pomoc.

–Wacław Wojewoda Gliwice

Rekomendujemy Przeprowadzki z Wujkiem Markiem. Wymiata w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Super Firma.

–Teresa z Katowic

Fajne przeprowadzki na każdym odcinku. Nie tylko dla studentek, czyli na każdą kieszeń. Lubię to.

–Justyna i Edyta

Genialnie. Wygodnie i kompleksowo. Tak jak lubię.

–Mirosław

Komu w drogę, temu Wujek Marek. Duże meblowozy, bezzwłoczne terminy i fachowa obsługa. Polecamy

–Piotrek

Szybko, tanio i solidnie, czyli po prostu świetnie.

–Ewelina

Świetna robota za każdym razem. Profesjonalna brygada i sympatyczna atmosfera. Rzeczy niemożliwe mogą załatwić od ręki, na cud trzeba trochę poczekać. Dedykowana dla wymagających, idealna dla wszystkich. Rzetelna Firma absolutnie godna polecenia.

–Joanna

Podpisując się pod poprzednikami, potwierdzam i polecam fachową ekipę. Przeprowadzka sprawna i bez uszkodzeń. Pomocni we wszystkim zorganizowali nasz transport kompleksowo. Bardzo miła obsługa.

-Eugeniusz

Różnica jest ogromna już w samym kontakcie telefonicznym, a potem w bliższej obsłudze na miejscu jeszcze tylko zyskują. Podobnie jak nasi poprzednicy polecamy szczerze wszystkim zainteresowanym przeprowadzki i nie tylko, bo jest za co ich pochwalić.

–Beata i Sebastian, Katowice

Kontrahent niezwykle rzetelny. Pomoc jego bardzo polecam.

–Antoni Bujakiewicz

Relokacja 13-tu kas pancernych to trudne wyzwanie. Przeprowadzka kontuzjogenna i o wypadek nie trudno. W naszej Komendzie ekipa spisała się na medal. Śmiało polecamy.

–Wojskowa Komenda Uzupełnień

Przeprowadzkę hali maszyn i segmentu biurowego zorganizowali sprawnie i bez zastrzeżeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zdecydowanie polecamy.

–Janusz i Wojciech

Doskonałe referencje i znakomita realizacja. Polecam do dużych przeprowadzek i małych transportów.

–Sławomir

Super doświadczona ekipa, sprawna przeprowadzka z porządnym sprzętem, gorąco polecam.

–Martyna Mikołów

Wysoki poziom zarówno w logistyce jak i komunikacji. Bez dukania, sapania i wymyślania. Tak jak być powinno. Polecam, ponieważ naprawdę warto.

–Gienek Jastrzębie Zdrój

Ceny mają umiarkowane, czyli nie są najtańsi, ale z doświadczenia wiem, że albo tanio, albo dobrze. Jedno z dwóch, jakość po prostu z czegoś wynika. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

–Doroteusz Grabiec

Specjaliści w swoim fachu. Wiedzą co robią i robią to dobrze. Usługa została wykonana solidnie. Dziękujemy!

–Krystyna i Adrian

Z małych i dużych usług przeprowadzkowych oraz porządkowych powyższej firmy korzystam regularnie od lat, ponieważ jest bezkonkurencyjna i dlatego gorąco ją polecam.

–Dagmara Szuster

Polecam zdecydowanie usługi powyższej firmy bez zastrzeżeń. Nie tylko w kwestii przeprowadzki, ale również transportu dokumentów oraz kasy pancernej dla naszej Kancelarii. Znakomita robota. Dziękuję!

–Bogusław Konieczny Warszawa

Znakomite przeprowadzki zarówno w formie jak i w treści. Za nami sześć transportów firmowych i prywatnych. Z całą pewnością kilka jeszcze przed nami. Polecam fachową i sympatyczną ekipę, bo warto.

–Mari z Bielska

Świetna firma jestem zadowolona i naprawdę polecam.

–Jadwiga – stała klientka

Dobry sprzęt i fajna ekipa, żadna tam łapanka. Warto – polecam!

–Krzysztof Zuber

Bezkonkurencyjna kwintesencja fachowości.

–Dorota z Będzina

Przeprowadzka bez problemów, atmosfera sympatyczna. Śmiało można polecić!

–Grażyna

Polecam sprawne przeprowadzki. Nie gadają, tylko robią. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

–Marta

Profesjonalizm , profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Dziękuję bardzo.

–Kasia

Dobra robota, świetna ekipa, przeprowadzka godna polecenia.

–Mariola Kowalska

Zgadzam się polecam Pana Marka, świetna ekipa i ceny przystępne na pewno warto z nimi współpracować.

–Karol

Miła pracowita ekipa i świetny szef, wysoki poziom, godna polecenia firma.

–Maciej

Polecam Firmę Usługową Wujek Marek Przeprowadzki. Robią świetne usługi transportowe na wysokim poziomie.

–Barbara Jeziorak

Nie mam zastrzeżeń, to świetna firma.

–Jarosław K.

Naprawdę świetna firma. Jestem zadowolona wszystko zostało przewiezione do nowego mieszkania bez żadnego uszczerbku:) Z czystym sumieniem polecam!!!!!

–Matylda Kwiatkowska

Bardzo sympatyczny Pan. Pomoże, doradzi. Naprawdę warto korzystać z ich usług.

–Nowy

Najlepszy, najtańszy i wszystko!

–K,l,

Polecam firmę pana Rejowicza.

–piotrek

Świetna ekipa, świetni cenowo.

–Rafał

Polecam!!! Świetna ekipa.

–Karol Stachacki

Polecam, polecam! Świetna ekipa i ceny ok!

-O.P. Świętochłowice

Znakomity Team do przeprowadzki biura, tylko pozazdrościć fachowców. Reszta jak wszędzie, to znaczy ciężarówka plus zabezpieczenia. Doborowa kadra to jednak podstawa sukcesu. Dziękuję i polecam.

-Przemysława z Katowic

Polecam Firmę Przeprowadzki Wujek Marek. Zdecydowanie znają się na rzeczy, sprawni i kulturalni fachowcy, a przeprowadzka szybka, kompleksowa i na wysokim poziomie. Z całą pewnością warto, polecam.

–Magdalena Wieczorek

Polecam, korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej przeprowadzki.

–Magdalena Joneczko

Pozdrowienia dla Pana Rejowicza, świetny facet, wszystko załatwi… Profesjonalna firma, naprawdę najlepsza na ślasku, zgadzam sie z poniższym wpisem!!!

–Edward Chorzów

Przeprowadzali mi firmę, rewelacja fachowcy na 100%. Wszystko zrobili jak należy, pełen profesjonalizm, pozdrowienia dla szefa.

–Stanisław z Rudy Śląskiej

Rzeczywiście super przeprowadzki. Łóżko przez okno, bo za duże – nie ma problemu. Pianino – żaden kłopot. I wszystko bez jednej ryski. Kompleksowa ekipa załatwi każdą sprawę. Dawno nie widzieliśmy tak pomocnych i kulturalnych fachowców. Pozdrawiamy.

–Zosia i Darek Żywiec/K-ce

Usługi transportowe z polecenia. Biją na głowę konkurencję. Trzeba przyznać, że talentu im nie brakuje w tych trudnych czasach powodzi fachowców od wszystkiego, czyli do niczego. Na tle bylejakości, ich przeprowadzki wyróżniają się wzorowo nawet dla wymagającej polonistki. Ocena celująca.

–Jadwiga z Siemianowic

Choć wszystko dziś zamknięte i wszyscy mają wolne, to jedna jedyna rzetelna firma transportowa, która dzisiaj nie zawiodła, uratowała naszą przeprowadzkę. Kiedy innym coś wypada, dzwoń do Przeprowadzki Wujek Marek. Oni mają zawsze czynne i każdorazowo odbierają. Fajnie, że ktoś jest stale na posterunku. Podziękowania.

— Ilona i Krzysiek, Ligota-Park

100% fachowców w fachowcach. Super przeprowadzki. Za każdy razem bezbłędnie. Lubię to.

— Irena Superjednostka K-ce

Przeprowadzki godne polecenia. Kompleksowe i wygodne. Cała przyjemność po naszej stronie.

— Ewelina i Szymon z Katowic

Gdyby nie Oni, straciłabym wiarę w ludzi. Polecam Przeprowadzki Wujek Marek osobom w trudnej sytuacji. Pomogli bardzo, życzę im dużo pracy i mało awarii. Kochani. Zasługują na dobrą opinię.

— Magdalena Londyn

4 x P. Przyjemne i Perfekcyjne Przeprowadzki. Polecamy.

— Iwonka i Kajetan z Gliwic

Szybko, tanio i solidnie. Polecam.

— Kasia Dąbrowa Górnicza

Korzystałam wczoraj z usługi przeprowadzki Wujek Marek po raz pierwszy, bo mają dobrą renomę. I nie zawiodłam się. Wszystkie czynności zostały wykonane ok. Czyli sprawnie i prawidłowo. Dodaję dobrą opinię bez zastrzeżeń

— Klaudia z Chorzowa

Szukasz oferty dla energicznej przeprowadzki? Polecamy błyskawiczne przeprowadzki Wujek Marek. Przetestowane kilka razy na własnej skórze. Natychmiastowa reakcja oraz ekspresowa realizacja. Czyli momentalna odpowiedź kiedy liczy się czas. Za każdym razem w tempo. Spróbuj. Nie zawiedziesz się.

— Mateusz i Marianna z Podlesia

Fajna jest ta ich gorąca infolinia. Nie dosyć, że za darmo, to jeszcze od ręki. To taki pilny numer w razie nagłej potrzeby. U mnie się sprawdziło. Przeprowadzki godne polecenia.

— Jacek z Tychów

Chcesz zobaczyć jak się robi błyskawiczne przeprowadzki? Ale porządne, nie „Kogucik”. Polecamy firmę Wujek Marek. Wielokrotne pomogli zorganizować bardzo różne przeprowadzki moje oraz moich przyjaciół. Jakość tych usług zaowocowała trwałą i bezstresową współpracą. Już od dawna, zawsze kiedy potrzebujemy coś przewieźć, dzwonimy do Wujka Marka. Nigdy nie odmawia. Lubimy to.

— Mariola i Przyjaciele K-ce

Podwójną przeprowadzkę, tak zwaną zamianę mieszkań, zrobili nam w czasie prawie jednej przeprowadzki. To znaczy cztery adresy zajęły im sześć godzin. Zwyczajowo nie jestem skora do pochwał, bo nie lubię partactwa. Wręcz przeciwnie, ostatnio wywaliłam nawet karygodnych malarzy naciągaczy. Niemniej jednak ta firma transportowa zasługuje na dobrą reklamę za swoją ciężką robotę. W takich czasach to ekipa na medal. Pochwalam.

–Bożena Katowice i „okolice”

Tajemnica sukcesu przeprowadzki tkwi w organizacji logistyki. Wiemy z doświadczenia, że powodzenie usługi transportowej to właśnie ludzie i ich podejście. Dlatego właśnie podczas realizacji naszej kolejnej przeprowadzki znowu wszystko wyszło idealnie. Przy okazji jakichkolwiek bowiem przenosin, zwracamy się tylko i wyłącznie do Wujka Marka, ponieważ nigdy nas nie zawiódł. Zawsze udane relokacje. Dziękujemy!!!

— Rafał i Ania Kostuchna

Przyjemne przeprowadzki w Katowicach i okolicach. Warto skorzystać, aby uniknąć stresu. Zwłaszcza przy okazji delikatnego transportu drogich rzeczy. Polecam!

–Janusz Dębowe Tarasy

Bardzo dyskretni w przeprowadzkach specjalnych. Dzisiaj zmuszona zostałam pilnie wyprowadzić się od męża. Gdyby nie pomoc fachowej firmy i empatycznej brygady byłoby krucho. Na szczęście transport udał się znakomicie bez strat w ludziach i bez strat w mieniu. Zdecydowanie polecam. Na pewno warto.

— Dorota Panewniki

Jeśli szukasz pewnej przeprowadzki mogę Ci polecić dobre usługi transportowe Wujek Marek, bo wiedzą co robią. Czyli krótko mówiąc odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Zawsze pełna kultura i full service. Pozdrawiam i rekomenduję.

–Daniel Hostele Katowice

Wszystkie prace relokacyjne urządzeń poligraficznych podczas przeprowadzki hali maszyn w naszej drukarni po raz drugi zostały wykonane solidnie i profesjonalnie. Oferta za każdym razem umiarkowana cenowo. Ekipa przygotowana zawsze kompleksowo. Fachowy sprzęt. Miła atmosfera. Poważny kontrahent. Polecam współpracę.

— Stanisław K-ce Centrum

Zawodowcy w kontekście eksmisji na Śląsku. Zawodowcy w sprzątaniu i utylizacji. Zawodowcy również odnośnie magazynowania. Zawsze kompleksowo i od ręki. Przeważnie pełny zegar. Przeprowadzki dedykowane dla Kancelarii Komorniczych. Idealnie dla każdego. Sprawdźcie.

— Komornik Witek Śląskie

Jeśli planujesz przeprowadzkę, poszukaj fachowego oparcia. Nie rób tego sam, zrób to z nimi. Zawodowcy w każdym calu. Super przeprowadzki z górnej półki. I sporo kłopotów z głowy. Nie pożałujesz. Z całą pewnością warto. Polecamy.

— Andrzej i Tomek z Kostuchny

Szybko, tanio i solidnie. Polecam firmę do wszystkich ładunków i dla każdej przeprowadzki.

— Bartosz z Mysłowic

Doskonała robota. Ostatnia przeprowadzka i cztery poprzednie z wynikiem bez zastrzeżeń. Plus extra Specjaliści od pianin. Dla mnie to najlepszy wybór. Dla Was też, dlatego sprawdźcie sami. Super.

–Leszek i Janina K-ce Zadole

Korzystałam z szeregu usług firmy Przeprowadzki Wujek Marek. Wielokrotnie mnie przeprowadzali, ale również sprzątali i magazynowali. Po prostu rewelacja. Zawsze solidnie i za każdym razem punktualnie. Jednym słowem super profesjonaliści. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tę firmę. Zarówno biuro jak i ekipa w terenie zasługuje na pięć gwiazdek.

– Elżbieta Katowice i „okolice”

Rzeczywiście wiarygodne przeprowadzki. Po realizacji naszych przeprowadzek musimy pochwalić jeszcze jedną cechę tej Firmy. Uczciwość. Miła jest bowiem świadomość, że w parze z fachową robotą idzie uczciwa obsługa. A do tego dużo rabatów i czasem gratisów. To się klientom podoba. Warto zatem polecić.

— Ilona i Paweł Ligota

Widzę, że moi przedmówcy napisali już wszystko. Można jeszcze dodać ciekawe promocje i szereg kwestii do uzgodnienia. Czyli przeprowadzki elastyczne. To teraz taka cecha, która aktualnie najbardziej sprawdza się na rynku. U mnie na pewno. Polecam.

— Aga „Katowice i okolice”

Na czym polega różnica? Zamienialiśmy się z rodzicami na domy. I wybraliśmy tanie przeprowadzki, a mama i tata doświadczonego Wujka Marka. Efekt ku naszemu rozgoryczeniu? Nasze „Tanie przeprowadzki” to był koszmar, a meble do renowacji i lodówka do wymiany. Przeprowadzka rodziców natomiast bez zastrzeżeń i w miłej atmosferze. Teraz już wiemy, że różnica tkwi w jakości. Jaki z tego morał? Tanio znaczy byle jak, a jakość zwyczajnie musi z czegoś wynikać. Lekcja kosztowała, ale zapamiętamy ją na długo. Pozdrawiamy.

— Viola i Dawid z Mysłowic

Polecam unikatowe usługi przeprowadzki. Wyjątkowe z wielu powodów. Błyskawiczny czas reakcji, to przede wszystkim, a do tego inicjatywa krajowa i lokalna. Chłopaki z ikrą i bardzo im się chce, a to teraz duża rzadkość. Nie trzeba w ogóle poganiać ekipy. Robota pali im się w rękach. No i wiedzą, co robią. Jak dobrze naoliwiona maszyna. Pochwalam, bo warto.

— Mietek K-ce Zarzecze

Przeprowadzka to nie zawsze musi być zasadzka. I dylemat albo fachowa firma, albo remont mienia. Gdzie więc szukać dobrych marek ? Wpisz Wujekmarek.pl i wybieraj świadomie na bazie opinii. A zatem komu w drogę, temu Wujek Marek. Przeprowadzki z polecenia zrobili nam dobrze.

— Katarzyna i Wojtek Podlesie

Mam na imię Bolek. Oboje z partnerką jesteśmy osobami niepełnosprawnymi, które w sobotnie popołudnie wystawiła do wiatru firma od przeprowadzek. Na szczęście nie zostaliśmy na lodzie, ponieważ uratował nas dyżur Wujka Marka. Pięknie dziękujemy.

— Bolesław z Katowic

Wyrażamy uznanie dla firmy przewozowej Wujek Marek za starannie i terminowo wykonaną usługę przeprowadzki naszego bliżniaka do nowego domu. Rekomendacje należą się przede wszystkim za profesjonalizm i zaangażowanie panów fachowców. Było warto. Bardzo dziękujemy.

— Patrycja i Jakub Panewniki

Miła obsługa, fajne promocje i szybki serwis. Wybierz rzeczowe przeprowadzki. Ja tak zrobiłam i nie żałuję, gdyż bardzo mi pomogli. Dlatego w razie potrzeby transportowej zawsze można korzystać z ich pomocy bez ryzyka. Rekomenduję przeprowadzki z polecenia.

— Magdalena z Katowic

Jak się okazuje nie każda przeprowadzka to zasadzka. Polecamy prawdziwą Złotą Rączkę. Doradzi oraz pomoże we wszystkim. Zna się na rzeczy i zrobi Ci dobrze. Sprawdź, bo warto. Usługi bezkonkurencyjne. Firma unikatowa.

— Katarzyna i Barbara Mikołówa

Najtrudniejszym dla nas wyzwaniem poza oczywiście samą realizacją przeprowadzki było znalezienie firmy przewozowej. To paradokos, bo jest ich mnóstwo. Która jest prawdziwie pierwsza, wychodzi dopiero w praniu. Przez telefon ciężko wyczuć, bowiem wszystkie to klony. Kopiują nawet fotki i opinie. Więc na dwoje babka wróżyła. Ale udało się bez zakłóceń od początku przeprowadzki do finału rozliczenia. Nie zawiedliśmy się. Dobra rada? Warto szukać z polecenia. Jak? Czytajcie referencje.

— Grażyna i Janusz Domańscy

Zgadzamy się. Wybraliśmy przeprowadzki z Wujkiem już dawno, bo maja niepowtarzalny styl na każdym etapie. Trafny wybór potwierdziła duża wiedza o sposobach przeprowadzki. Po prostu mimo ciężarów poruszają się z gracją i komunikują bez słów. Aż miło popatrzeć. A zatem albo stres i remont mebli, albo Wujek Marek. Śmiało polecamy.

–Janek i Danka Mysłowice

Kompleksowe usługi transportowe w fachowym wykonaniu. Są dobrzy, aż miło popatrzeć, bo robota pali im się w rękach. Dlatego takie przeprowadzki z całą pewnością warto zamówić.

–Gracjan i Halina z Będzina

Fantastyczne przeprowadzki. Rewelacyjna brygada. Znakomita obsługa. Nikt by tego tak nie zrobił, tym bardziej, że dwie firmy zrezygnowały. Do trzech razy sztuka. Dziękujemy.

–Marysia i Szymon K-ce

Na przestrzeni kilku lat przeprowadzek firmowych i prywatnych nie zawiodłem się ani przez moment. Nawet w Święto Pracy. Słowa złego zatem nie dam powiedzieć, tylko same superlatywy. Jeśli cenisz konkret, to naprawdę warto, bo to usługi z polecenia.

— Robert z Chorzowa

Przeprowadzka bez uszkodzeń, ekipa bez problemu. Szybko, sprawnie i od ręki. Polecamy.

–Tymek i Laura Gliwice/K-ce

Rekomenduję Przeprowadzki Wujek Marek odnośnie skomplikowanego transportu. Ostanie dwa przykłady z mojego zakładu pracy i domu prywatnego. Relokacja mikroskopu elektronowego na Uczelni oraz akcja dźwigowa trzydrzwiowego antyku przez okno na poddasze przedwojennej kamienicy. Wszystko bezbłędnie.

— Stanisław Kraków

Tak jak mój poprzednik potwierdzam fachową relokację instrumentów z Firmą Przeprowadzki Wujek Marek. Działają jak z nut i do tego wysoka kultura osobista. Profesjonalnie, czyli z dużą znajomością tematu. Firma godna polecenia.

–Dagmara Bytom

Przeprowadzka to zazwyczaj spory kłopot, a moja była specyficzna, bo daleko i z fortepianem oraz pianinem. Wszystko udało się jednak bez zająknięcia i bez tremy. Ekipa jak z folderu, żadna niespodzianka nie zaskoczyła ich na miejscu. Prima sort

— Waldemar Warszawa/Chorzów

Polecamy nowoczesne przeprowadzki Wujekmarek.pl, kompleksowe i wygodne, bo pod klucz. Można im zaufać, gdyż obyło się bez zniszczeń zarówno drogich mebli jak i nowych wnętrz. Zresztą mieliśmy gwarancję polisy, czyli bez stresu.

— Sara, Nowe Tysiąclecie

Podobnie jak przedmówcy jestem na tak. Zabezpieczyli moje mienie na czas przechowania, a następnie przewieźli do swojej ogrzewanej hali. Plus utylizacja rzeczy zbędnych. Magazynowanie podczas remontu trwało siedem miesięcy. Zawsze stały dostęp do boksu. Zawsze kulturalna obsługa i stały dozór. A na koniec przeprowadzka z powrotem. Również bez zastrzeżeń. Słowem bezstresowe usługi kompleksowe na topowym poziomie. Polecam.

— Aleksandra Dębowe Tarasy

Dlaczego ewidentnie warto skorzystać z ich usług. Ponieważ poza super profesjonalizmem są niepowtarzalnie. Powód? Podczas realizacji usługi w domu naszego kolegi z Redakcji, będącego w szpitalu, ekipa znalazła w szafie 45000 zł jego oszczędności. Kasa oczywiście wróciła do właściciela. Klasa.

— Redakcja Dziennika

Polecamy mocną brygadę. Siła i finezja. Przeprowadzki mają w małym palcu. Pomocni przy pakowaniu i demontażu. Bardzo elastyczni, ponieważ z niczym nie mają problemu. Nie poradzilibyśmy sobie bez ich pomocy. Firma super.!!!

— Tadek i Danka Częstochowa

Rzeczywiście super przeprowadzki. Łóżko przez okno, bo za duże – nie ma problemu. Pianino – żaden kłopot. I wszystko bez jednej ryski. Kompleksowa ekipa załatwi każdą sprawę. Dawno nie widzieliśmy tak pomocnych i kulturalnych fachowców. Pozdrawiamy.

— Zosia i Darek Żywiec/K-ce

Usługi transportowe z polecenia. Biją na głowę konkurencję. Trzeba przyznać, że talentu im nie brakuje w tych trudnych czasach powodzi fachowców od wszystkiego, czyli do niczego. Na tle bylejakości, ich przeprowadzki wyróżniają się wzorowo nawet dla wymagającej polonistki. Ocena celująca.

— Jadwiga z Siemianowic

Bardzo sympatyczny Pan. Pomoże, doradzi. Naprawdę warto korzystać z ich usług.

–Tomek

Bardzo fajna ekipa super. Jestem bardzo zadowolona polecam w 100 procentach.

— Klient

Ekipa na schwał, usługa znakomita, jestem zadowolona. Szybko, tanio i przyjemnie, polecam wszystkim

— Zuzanna Skoczylas

Bardzo solidni polecam gorąco, najlepsza firma na ślasku!

— nowy klient

solidna firma, bardzo dobre ceny, polecam!!!

–Sabina

Dlatego właśnie opinie firm, instytucji, organizacji oraz klientów indywidualnych, z którymi mieliśmy przyjemność pracować, są dla nas tak niezwykle istotne i potrzebne. Potwierdzają jakość naszej pracy i wiarygodność naszej marki. Nie ma chyba lepszych rekomendacji niż klient, który poleca usługę innej firmie lub osobie. Zadowolenie usługobiorców bowiem generuje kolejne zamówienia z tzw. „polecenia”. Tysiące naszych słów nie zastąpią jednego zdania zadowolonego klienta, dlatego poniżej prezentujemy listy referencyjne. Wierzymy, że one najpełniej zilustrują Państwu jakość naszych usług i jednoznacznie przypieczętują możliwości współpracy. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zaprosić do lektury referencji, kontaktu i współpracy.

Oddział Katowice

Gallusa 11, 40-594 Katowice,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie
Telefon: 32 255 42 89