Magazynowanie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy magazyny o łącznej powierzchni użytkowej 250 metrów kwadratowych każdy, będące notabene naszą własnością. Nie są to więc trudne do ogarnięcia molochy na tzw. występach gościnnych, lecz bezpieczne i  kameralne boksy dedykowane dla Państwa indywidualnych potrzeb.

Bezpieczeństwo mienia jest zatem w 100% zagwarantowane. Spokój zapewnia odpowiednie zabezpieczenie terenu, stały monitoring oraz całodobowy dozór techniczny i ubezpieczenie.

Magazyny zostały przystosowane do przechowywania różnych przedmiotów. Jako nieliczne w regionie mają centralne ogrzewanie. Dzięki temu są to jedyne Przechowalnie w Państwa pobliżu z gwarancją odpowiedniej temperatury oraz wilgotności powietrza.

Przechowalnie mają dostęp do wody i energii elektrycznej – gdyby Klient zażyczył sobie przy okazji pranie kanapy lub dywanu etc. W naszym magazynie mogą być bezpiecznie przechowywane zarówno meble i sprzęt AGD, jak również instrumenty, elektronika oraz maszyny precyzyjne.

Zaistniała w wyniku różnych, nieprzewidzianych sytuacji życiowych potrzeba magazynowania mienia, wymaga niejednokrotnie szybkiego czasu reakcji o każdej porze dnia i nocy.  Możecie Państwo liczyć na nas od ręki, ponieważ działamy zawsze bezzwłocznie i bez zbędnych formalności.

Dzięki naszemu doświadczeniu w transporcie i magazynowaniu Klienci mają stały dostęp do swoich rzeczy i mogą być  pewni, że ich mienie nie ucierpi w wyniku przechowywania.

Zachęcamy więc, aby dołączyć do grona naszych stałych Klientów. Z całą pewnością nie zawiedziecie się bowiem Państwo na fachowości naszej Kadry i wiarygodności naszych referencji, do lektury których gorąco zapraszamy.

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie