O firmie

Jesteśmy pasjonatami. Jesteśmy zaangażowani. Jesteśmy profesjonalistami.

Od kilkunastu lat podstawę naszej biznesowej filozofii stanowi wysoka jakość usług – rzetelnych i fachowych – a jednocześnie umiarkowanie kosztownych.

W naszej ofercie odpowiedzialność idzie w parze ze zorientowaniem na potrzeby klienta to znaczy, że znajdziesz tu szerokie spektrum propozycji. Każdemu bowiem kontrahentowi, nie tylko korporacyjnemu, poświęcamy uwagę bez względu na zasobność portfela. Oczywiście chwalimy się obsługą najbardziej znanych firm i instytucji (patrz referencje), niemniej jednak hołubimy wszystkich jednakowo.

Obszar naszego działania obejmuje relokacje na terenie Unii i całego kraju, a w szczególności GOP (Katowice i ościenne). Na rynku lokalnym zajmujemy czołową pozycję, która jest wynikiem z jednej strony bogatego doświadczenia i profesjonalnego parku maszynowego oraz wykwalifikowanej kadry, z drugiej zaś wysokich standardów obsługi ISO.

Naszą pozycję budowaliśmy sukcesywnie realizując złożone, coraz bardziej skomplikowane i wymagające odpowiedniego sprzętu oraz nienagannego planowania przeprowadzki. Większość naszych zleceń stanowiły relokacje przedmiotów o nietypowych gabarytach i tonażu, również ponad normatywne. Z naszych usług korzystały biblioteki, szpitale, szkoły i muzea oraz instytucje mające w swoich zbiorach wartościowe archiwa. Regularnie transportujemy sprzęt medyczny, maszyny precyzyjne i problematyczne instrumenty. Zawsze wywiązujemy się z umów terminowo, a każdą akcję kończymy doskonałymi referencjami.

Sprawne i niejednokrotnie zakrojone na szeroką skalę akcje specjalistyczne doskonale ilustrują doświadczenie i kompetencje naszego zespołu. Właśnie dzięki fachowej kadrze pracowniczej, szerokiemu wachlarzowi usług oraz bogato wyposażonej bazie sprzętowej potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Referencje, certyfikaty oraz ubezpieczenia rekomendują wysoką jakość świadczonych usług. W pakiecie naszych usług proponujemy także utylizację przedmiotów, eksmisje, opróżnianie lokali. Zajmujemy się magazynowaniem, pracami interwencyjnymi w sytuacjach kryzysowych, przy pełnej 24 godzinnej dostępności naszych pracowników. Świadczymy także usługi z zakresu sprzątania zarówno biur jak i przestrzeni mieszkalnych.

Mamy opinię firmy godnej zaufania i elastycznej. Pracujemy solidnie i z uwzględnieniem preferencji klienta. Zrozumienie potrzeb służy przede wszystkim sprawnej organizacji i planowaniu przeprowadzki. Dzięki temu pracujemy efektywnie – możemy optymalnie wykorzystać czas i energię, co przekłada się na niższy koszt dla klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

 

Przeprowadzka to nie zawsze musi być zasadzka. I dylemat albo fachowa firma, albo remont mienia.
Gdzie więc szukać dobrych marek ? Wpisz Wujekmarek.pl i czytaj referencje oraz opinie.
A zatem komu w drogę, temu Wujek Marek. Przeprowadzki z polecenia zrobimy Ci dobrze.

Praca w firmie Wujek Marek

Stały rozwój, pozwala nam dawać szansę na dobrą pracę ludziom, którzy wierzą w swoje umiejętności i chcą być częścią naszego zgranego zespołu. Jeżeli uważasz, że możesz nam się przydać – daj znać!

Aktualnie poszukujemy

Kierowca kat. B

Wyślij swoje CV na praca@wujekmarek.pl

Tragarz

Wyślij swoje CV na praca@wujekmarek.pl

Sprzątacz (-ka)

Wyślij swoje CV na praca@wujekmarek.pl
O firmie 4 lutego 2014

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie