Akcje interwencyjne

Gradobicia, wichury, pożary, powodzie i zalania, to takie nieszczęśliwe wypadki, których niefortunne następstwa wymagają na ogół bezzwłocznych reakcji. Akcje interwencyjne z naszego ramienia są właśnie takimi działaniami pomocowymi. Pomogą one bowiem Państwu w walce z fatalnymi skutkami nieszczęśliwych wypadków takich jak zniszczenie mienia po kataklizmach atmosferycznych, ale również w wyniku zwykłej niesolidności firm.

Firm nierzetelnych, które miały się podjąć podobnych realizacji kryzysowych dla Państwa.

Błyskawiczny czas reakcji, dostępność specjalistycznej ekipy 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu jest podstawową gwarancją powodzenia akcji. Nie mniejsze znaczenie ma również odpowiednie wyposażenie, przeszkolenie pracowników oraz doświadczenie w sytuacjach kryzysowych i nagłych.

Właśnie tam, gdzie interwencja straży pożarnej nie jest niezbędna jest miejsce dla skorzystania oferty z naszej firmy. Specjalizujemy się w pomocy klientom w sytuacjach niespodziewanych i wymagających szybkiej i zdecydowanej reakcji. Oczywiście zakończonej sukcesem – a sukces mierzony jest minimalizacją szkód, wyeliminowaniem wszelkiego ryzyka, zabezpieczeniem miejsca zdarzenia czy bezpieczną ewakuacją mienia.

Korzystając z naszej pomocy klienci minimalizują straty materialne, oszczędzają czas konieczny do przywrócenia statusu quo sprzed kryzysowej sytuacji. Będąc dostępnymi o każdej porze jesteśmy w stanie Państwu pomóc szybko i skutecznie.

Kontakt – Cały Śląsk / Katowice

Zadzwoń po darmową wycenę:
+48 602 403 113

+48 32 255 42 89

Oddział Mikołów

Astrów 3, 43-195 Mikołów,
woj. Śląskie

Oddział Gliwice

Rolników 30 , 44-100 Gliwice,
woj. Śląskie

Oddział Chorzów

Wolności 73, 41-500 Chorzów,
woj. Śląskie